globe

 
share

Dino-Lite uygulamanızı paylaşın

10 yıl kadar önce ilk Dino-Lite dijital mikroskobun tanıtılmasından bu yana, dünya çapında binlerce şirket sayısız uygulama için Dino-Lite ürünlerini kullanmaktadır.

Bu uygulamaları ve bu heyecanı sizinle paylaşmak istiyoruz, bu nedenle bu uygulamaları paylaşmak ve onları daha görünür kılmak üzere sizi bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz.

İşbirliği yapmayı kabul ederseniz bize yaklaşık 15-30 dakika ayırmanızı rica edeceğiz, profesyonel bir gazeteci/metin yazarı gerekli bilgileri edinmek için sizinle temasa geçecektir. Birkaç gün sonra onay için yazılı metin size ulaşacak.

Yardımınız karşılığında, sizin için özel değerli hediyelerimiz arasından bir seçim yapmanızı isteyeceğiz. Bu son teknoloji bir Dino-Lite aksesuarı (örneğin RK-10A standı) ya da Pro serilerinden bir Dino-Lite mikroskobu olabilir (örneğin Dino-Lite AM4113T). Ayrıca, diğer seçenekler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lütfen bu formu doldurun ve biz kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
(Dino-Lite Avrupa bütün uygulama hikayelerini kabul edemez, sadece ilgili katılımcılar ücretsiz hediye alacaklardır).

Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Please enter your message!

Invalid Input

Şirket/kişisel verilerimin toplanması ve saklanması rızasını almak için lütfen bu formu kullanın

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...